Ładowanie witryny

Witam Cię bardzo serdecznie na pierwszym moim wpisie. 🙂

W naszej kulturze ludzie mają bardzo mieszane uczucia wobec bogactwa.

Z jednej strony znaczna większość chce mieć pieniądze, gdyż to dzięki nim zaspokajamy niezbędne potrzeby do życia. Gdybyśmy mieli ich więcej czulibyśmy większe bezpieczeństwo, swobodę podróżowania, rozwoju i w końcu spełnienia tego, czego pragniemy dla nas lub naszych bliskich.

Z drugiej strony, prawda jest taka, że większość z ludzi nigdy nie przekracza pewnego poziomu dochodów, a wynika to z wielu powodów bardziej lub mniej zależnych od nas samych. Wśród wielu przyczyn są m.in. głęboko zakorzenione przekonania, że wielkie bogactwo łączy się nierozerwalnie z chciwością, oszustwem, stresem, ciągłymi osądami, niemoralnością i brakiem życia wewnętrznego.

Nie ukrywam, że sama wyrosłam w takiej atmosferze, na szczęście poznałam odpowiednich ludzi, którzy zmienili mój punkt widzenia na bogactwo.

Jeżeli jesteś osobą, która pragnie zrozumieć, jaki naprawdę jest stosunek Boga do pieniędzy, to uzbrój się w cierpliwość i powoli odkrywaj to, co może sprawić, że i Ty spojrzysz na pieniądze, jako pomoc w drodze do Nieba.

Dalsze konkretniejsze informacje znajdziesz na kolejnych moich wpisach.

Z Panem Bogiem! 🙂